Počasí Limnos

rencontre femme armentières Řecký ostrov Limnos, nebo také Lemnos, najdeme u břehu Turecka. Vzhledem k blízké vzdálenosti od Turecka přejímá Limnos site de rencontre à vannes teplé letní počasí, avšak díky charakteru ostrova jsou zde léta snesitelnější a vzduch je vlhčejší.

Počasí Limnos Řecko

Bezchybné http://alezane-villandry.fr/wp-content/themes/work-pro/sett.php počasí na Limnosu začíná panovat na přelomu května, kdy se teploty stabilně vydávají nad 22°C a na nebi se začínají vytrácet přeháňkové mraky. Nepochybně patří květen a první dny června pro nejlepší období k návštěvě vnitrozemí Limnosu, neboť krajina je v plné síle, svěží, voňavá a rozkvetlá. Doporučuji tento čas především cykloturistům a milovníkům pěších túr.

Léto na Limnosu si opravdu užijete. Právem je Limnos vyhledávaným letoviskem. Obloha je bez mraků a teploty dosahují 30°C ba mnohdy i tuto hranici překročí. Veškeré teploty se vhodně kombinují s panující vlhkostí vzduchu a dovolená na Limnosu může být pro mnohé příjemným překvapením. Rozhodně však doporučuji dodržovat pitný režim, neboť Slunce dává zabrat i přes zdánlivě vlídné místní podnebí.

Průměrné teploty na Limnosu

Přehled měsíčních průměrných teplot na tomto řeckém ostrově.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 14°C 15°C 16°C 19°C 23°C 28°C 31°C 32°C 28°C 23°C 19°C 16°C
Teploty vody 14°C 14°C 14°C 16°C 18°C 21°C 23°C 24°C 23°C 21°C 18°C 16°C
Deštivé dny 15 14 10 9 6 3 1 2 6 11 15 17
Denní svit 4 h 5 h 6 h 8 h 8 h 11 h 12 h 11 h 9 h 7 h 4 h 3 h

 

Přehled nejlevnějších zájezdů na poloostrov Attika!

V červnu, červenci a sprnu dosahují teploty i 35°C, to jsou však opravdu maximální hodnoty, které zde mohou panovat.

Teplota vody

Moře v Limnosu - autor: Phelim123 / wikipedia.org
Moře v Limnosu – autor: Phelim123 / wikipedia.org

Teplota moře na Limnosu se pohybuje celoročně mezi 20-26°C. Celkem pravidelně se voda začíná prohřívat s příchodem teplého počasí v polovině května, avšak nejlepších teplot je dosaženo mezi červnem a první polovinou září.
Slunné počasí přetrvává do první poloviny října, kdy se však už na nebi objevují první mraky, které přináší i lehké přeháňky. Doporučuji tedy využít posledních last-minute zájezdů na Limnos do konce září.

Zima na Limnosu

Limnos v zimě přivítá návštěvníky s celkem teplým, ale deštivým počasím. Zima nabízí teploty okolo 13°C s vydatnými srážkami. Slunce na obloze také vykukuje maximálně 5 hodin denně.

Aktuální počasí Limnos

Přehled počasí pro příští týden.

[forecast location=“Lemnos“ caption=“Aktuální předpověď počasí Limnos“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *