Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Teplota moře v Senegalu – je ke koupání nebo ne? Ano!

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Jednou z nejvíce nejvyhledávanějších informací před cestou do ciziny je jistě https://www.revestdecor.com.br/2840-dtpt86913-é-ficada-ou-namoro.html počasí. Počasí v Senegalu jsme si podrobně rozebrali u jednotlivých destinací, jak je to ale s Nagda teplotou moře v Senegalu?

Západní pobřeží afrického kontinentu je omýváno Atlantským oceánem, který jak je známo, nebývá co do teplot příliš štědrý. Ani u břehů státu Senegal tomu není jinak. Avšak na rozdíl od evropské části oceánu je ten africký prohřátý na velmi be2 site de rencontre avis příjemné teploty. Ve vodě tak nebudete mít problém vydržet takřka celý den. Což v případě stejných vod okolo Kapverdských ostrovů díky větru nepůjde.

Co jistě každý ocení je fakt, že Ouardenine teplota moře je v této oblasti schopna vás i ochladit. To je pravý rozdíl oproti teplotě moře v Egyptě, kde vám voda bude připadat doslova „jako kafe“.

Průměrná teplota vody

Uvedené teploty vody jsou pouze orientační. Skutečná teplota je ovlivněna zejména místem měření – u pobřeží může mít voda klidně o 2°C více, než na otevřené hladině oceánu. Standardně však platí, že vám zima nebude.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vody 21°C 20°C 20°C 21°C 23°C 25°C 27°C 27°C 27°C 27°C 27°C 24°C

Ukázat aktuální teplotu moře >>

Maximálních teplot dosahuje moře kolem poloviny září, kdy se teploměr sápe až k 29°C. Naopak minimálních teplot se dočkáme v březnu, kdy klesá teplota vody k 19°C.

Jsou v Senegalu vlny?

Ano. Atlantický oceán s sebou přináší mírně zvlněnou hladinu moře. Některé části pobřeží vytváří dostatečně dlouhé vlny, které jsou vhodné i k surfování. Obecně je nutné počítat s klidnou hladinou vody jen v bazénech místních resortů.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *