Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Tipy před cestou do Senegalu

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Chystáte se cestovat do afrického ráje Senegalu? Možná by Vás mohlo zajímat pár užitečných informací, které je dobré vědět ještě před odletem. Na této stránce naleznete ty nejpodstatnější informace pro cestování do této africké země. Podrobněji se k tématům rozepíši na jiných stránkách, které naleznete v levém menu.

Cenový HIT! Dovolená s all inclusive Saly, Senegal >>

Doba a délka letu do Senegalu

Senegal je z Prahy vzdálen přibližně 4.900 kilometrů, což při běžné cestovních rychlosti letadla 800 km/h uletíte za asi Castres 6 hodin. Délka letu z Prahy do Senegalu s letadlem společnosti Travel Service je operována s mezipřistáním na Kapverdských ostrovech, což má za následek zvýšenou dobu letu z Prahy do Dakaru na přibližně Ruma 8 hodin.

Vízum do Senegalu

Chystáte-li se na svou dovolenou vydat s cestovní kanceláří, jste osvobozeni od poplatku za vyřízení víz. Nabídka zájezdů zde.

Podrobnější informace o vízech do Senegalu.

Elektrické zásuvky

V Senegalu bez problémů využijete klasické annonce site de rencontre drole české zástrčky. Cestovní adaptér tak není potřeba.

Časový posun

Časové pásmo a tedy i časový posun vůči České republice je wonderfully 1 hodina dozadu. V Senegalu bude tedy o jednu hodinu méně, než u nás.

Hlavní město

Hlavním městem Senegalu je město Dakar. Dakar každý z nás jistě zná, ale věděli jste, kde leží? V Dakaru nalezneme taktéž mezinárodní letiště zvané Léopold Sédar Senghor International Airport. Letíte-li do této země pravidelnou linkou, Vaše cílové letiště bude právě v Dakaru.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *