Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Tenerife ostrovem největší hory Španělska El Teide

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Ostrov Tenerife má největší nabídku atrakcí cestovního ruchu a také nápadný znak, seznamka domina sopku Teide, jež je nejvyšším bodem Španělska obklopeným divokou sopečnou krajinou a stejnojmenným národním parkem.

Ostrov je rozdělen na dvě klimatické zóny – na severu je vlhko a na jihu sucho a slunečno. Počasí na Tenerife je jinak po čas roku příhodné pro celoroční dovolenou u moře plnou aktivit.

Nejstarším letoviskem na ostrově je http://desterritoiresauxgrandesecoles.org/?kantorapiwet=%C3%A9lancourt-sortie-c%C3%A9libataire&b67=70 Puerto de la Cruz, s krásnými historickými budovami, elegantním koupalištěm Lago Martiánez a tropickými zahradami Loro Parque.

le cannet rencontre sur gratuit hlavním městě Santa Cruz leží uměle vytvořená, ale velmi pěkná pláž se světlým pískem ze Sahary, která se jmenuje Las Teresitas, hezké náměstí, několik kostelů a trh, kde najdete bazarové zboží i potraviny všeho druhu. Na přelomu února a března se ve zdejších ulicích koná vyhlášený karneval Santa Cruz de Tenerife s přehlídkou masek a latinskoamerické hudby, jež směle konkuruje festivalu v Riu de Janeiru.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.