Spojené arabské emiráty nabídnou luxusní dovolenou za běžné ceny

Dovolená Spojené arabské emiráty
Chcete taky letět k moři? Chci! Ukažte mi nejlevnější zájezdy →

Dovolená v Emirátech

Přemýšlíte do dovolené ve Spojených arabských emirátech? Co takhle si vypíchnout ta nej? Emiráty jsou zemí, kde nic není nemožné a co bylo, dnes už je zrealizované. Napadla by vás lyžařská sjezdovka v zemi, kde běžně panují teploty i nad 50°C? Co takhle budova tyčící do téměř jednoho kilometru nad zemí? Nebo snad uměle vybudované písečné ostrovy s privátními bungalovy? Tady v SAE je vše možné a všechny tyto sny jsou dávno zrealizované.

Opusťme ale na chvíli říší všeho „nej“ a podívejme se, co od Emirátů může očekávat normální cestovatel mířící za odpočinkem a teplem.

Spojené Arabské Emiráty, to není jen Dubaj plná mrakodrapů, ale také pusté oázy či datlové háje uprostřed skal, které je chrání od veder sálajících z rozehřátých pouští. SAE, to jsou také oblíbená letoviska u břehů Perského a Ománského zálivu naskýtající možnost luxusního ubytování za přívětivé ceny.

Vydejte se do Emirátů pokud:

Destinace v Emirátech

Spojené Arabské Emiráty nabízí spoustu příležitostí, kde strávit dovolenou. Mezi nejčastěji skloňované lokality patří samozřejmě Dubaj. Dubaj však nabízí jen několik menších pláží a není to úplně typické dovolenkové letovisko.

Více doporučuji Ras Al–Khaimah, z kterého si případně můžete udělat výlet autobusem do Dubaje. Dalším letoviskem je Fujairah a nesmím opomenout samozřejmě i hlavní město Abu Dhabi. Do Abu Dhabi se vydejte ideálně na jednodenní otočku z Dubaje.

Kam na dovolenou do SAE:

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *