Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Po příjezdu do Tuniska

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

České cestovky zajišťují ubytování Kuala Pilah v Tunisku v levnějších hotelech, jedině tak jsou schopni nabídnout nízké a konkurenci schopné ceny zájezdů, která osloví potenciální zákazníky. Jak Vás samotné napadne, to samozřejmě zvětšuje pravděpodobnost možných nedorozumění a nesrovnalostí ihned potom, co přijedete z letiště do Vašeho hotelu.

 

Dovolená v Tuniku – máme nejlevnější nabídky, podívejte se SEM

 

Kolikrát už byly medializovány případy tuniských hotelů, které vůbec neodpovídaly popisu v katalogu cestovní kanceláře…mám dojem, že se to opakuje každoročně. Musíme si ale my všichni dovolenkáři uvědomit, že takové případy, které známe z televize jsou ojedinělé.

Buďte obezřetní

femme cherche homme pour colocation Doporučuji Vám důkladně se seznámit s tím, co kupujete. Rezervovali jste zájezd s ubytováním v bungalovu? V hotelovém pokoji s balkónem a s výhledem na moře? V hotelovém pokoji se satelitní televizí? A tak bych mohl pokračovat dále…

http://enjoyspeakingenglish.com/?kolosok=rencontres-deutsch-franz%C3%B6sische-zeitschrift&d6b=68 Je to důležité vědět. Okamžitě po příjezdu do hotelu vše zkontrolujte. Odpovídá pokoj svému popisu? Jdou otvírat všechny škříňky a zásuvky? Funguje televize, stahují se rolety? Nehlučí moc jednotka klimatizace? Všechny nedostatky a nesrovnalosti je třeba neprodleně, nejpozději druhý den po příjezdu, oznámit v hotelové recepci i Vašemu delegátovi. Mějte pozitivní přístup a pokuste se navrhovat řešení. „Pojďte si se mnou poslechnout, jak hlučná je ta klimatizace“. „Ukážu Vám, že nejdou zavírat dveře, pojďte se mnou“. Požadujte nápravu nebo změnu pokoje.

Buďte neodbytní

V takových situacích buďte neodbytní a požadujte okamžité řešení. Necháte-li problému čas, nikdo ho nevyřeší. Když už nic nepomáhá, naléhejte, že chcete vrátit část peněz. Zaručeně tak zvýšite jejich pozornost vůči Vašemu problému. Nicméně peníze Vám v hotelu vrátit nemohou, platili jste cestovce.

 

Dovolená v Tuniku – máme nejlevnější nabídky, podívejte se SEM

 

Hotelové trezory

Jak v Turecku a v Egyptě, tak i tady v Tunisku je dobré si pronajmout hotelový trezor. Okrádání turistů je zde vzácnost (více o bezpečnosti v Tunisku zde), i tak si myslím že je dobré si cennosti uložit do pronajmutého trezoru a zbytečně je nenechávat volně na pokoji nebo je nosit všude s sebou. Cena za pronájem trezoru se pohybuje okolo 1,5 tuniského dináru DT za den + vratná záloha 10 DT. (více o tuniské měně). Předejít ztrátě vašich pasů si myslím, že za tuto cenu rozhodně stojí.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.