Počasí Hammamet

Míříte na dovolenou do Hammametu? Poté se Vám bude určitě hodit site de rencontre passion cheval přehled o počasí v této destinaci. Bude teplo, Sluníčko a zábava.

Počasí Hammamet Tunisko

site de rencontre pour veuf et veuve Počasí v Hammametu zcela jistě potěší každého, kdo si chce na dovolené užít dostatku slunečních paprsků a oblohy bez mráčků. V prvních měsících roku není počasí příliš idylické – může zapršet a teploty se pohybují mezi 15 a 20 stupni Celsia – avšak s přelomem jara přicházejí teploty dosahující 25°C. Největším lákadlem jsou Ratanpur letní měsíce, kdy v červnu, červenci a srpnu teploty šplhají ke 30°C a není výjimkou, že rtuť teploměru ukazuje i 35°C.

Díky vanoucím větrům z pevniny je možné, že se občas maximální teploty dostanou i nad 40°C. Takto horké počasí trvá jen několik desítek minut a díky vánku od moře se brzy teploty ustálí na snesitelných hodnotách. Počasí v Hammametu Váš může jen překvapit, Slunce na obloze vydrží přes 10 hodin a za celou tu dobu se na nebi nemusí objevit jediný mráček. Pokud chcete využít nízkých cen, vydejte se s last minute zájezdy do Hammametu v závěru sezony.

Průměrné teploty v měsíci

V této tabulce naleznete dlouhodobé průměrné teploty v jednotlivých měsících.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 15°C 16°C 18°C 21°C 24°C 28°C 30°C 31°C 29°C 26°C 21°C 19°C
Teploty vody 14°C 15°C 17°C 18°C 20°C 21°C 25°C 26°C 27°C 24°C 20°C 17°C
Denní svit 6 h 6 h 8 h 8 h 10 h 11 h 12 h 11 h 9 h 7 h 7 h 5 h

 

Dovolená v Hammametu od 5.790 Kč – nabídky zde!

 

Teploty Hammamet

Jak můžete vidět z tabulky, teplotní rozptyl během roku je celkem značný. Teploty v zimních měsících padají i pod 15°C, což na rozdíl od počasí v Hurghadě nepřeje zimní dovolené. Vyšší teploty přicházejí s přelomem jara a léta. Hammamet nabízí poměrně stabilní teploty v letních měsících, tedy od konce května / června až do konce září. Stejně tak i Slunce na obloze uvidíte přes 10 hodin denně. Doporučuji si přibalit dostatečně silný opalovací krém, neboť i Slunce v Tunisku dokáže pěkně potrápit.

Teploty moře Hammamet

Po chladném přelomu roku vydrží moře studené až do začátku května, kdy se začne pomalu, ale jistě ohřívat. Nejpříjemnější teploty body panují v červenci a srpnu, kdy se průměrné maximální teploty pohybují nad 25°C. Výhodou last minute zájezdů v září bývá právě teplota moře. Ta vydrží být ke koupání až do konce října.

Předpověď počasí Hammamet

Předpověď počasí pro destinaci Hammamet na příští týden

[forecast location=“Hammamet“ caption=“Aktuální předpověď počasí Hammamet“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *