Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Port El Kantaoui

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Poměrně mladé letovisko v severní části Tuniska nabízí klid a čistotu. http://ambatogokoweit.com/?mikster=rencontre-25-35&398=14 Port El Kantaoui najdeme asi 7 km severně od letoviska Sousse. http://framura.eu/?kytovuy=bakeca-incontri-rubiera&273=ad Počasí v Port El Kantaoui je velmi slunečné a teplé, bohužel jen v hlavní sezoně.

Počasí Port El Kantaoui Tunisko

Port El Kantaoui bylo vystaveno teprve v sedmdesátých letech minulého století. Důvodů pro výstavbu bylo několik. Vedle klidné části Tuniska zejména příhodné klimatické podmínky, které byly zpříjemněny nově vybudovanými fontánami. Vedle hotelů naleznete několik fontán, které zavlažují vzduch a dělají tak z nepříjemných horkých dnů snesitelné období.

Hotelové resorty v Tunisku
Hotelové resorty v Tunisku / Nanagyei, flickr.com

http://ostiguygendron.com/?komnatastraxa=rencontres-serieuses-annemasse&a2d=13 Maximální teploty v létě dosahují až 35°C, občas se silnějším větrem vanoucím z pevniny může dočasně teplota stoupnout až na čtyřicet stupňů. S teplotami to však není ideální po celý rok. Oproti Egyptu, kde lze trávit dovolenou po celý rok, je Port El Kantaoui vhodný pro návštěvu od konce května do začátku října. V tomto období je totiž Slunce na obloze po dostatečnou dobu a srážky téměř nejsou.

Průměrné teploty

Jak si vede teplota vzduchu nebo vody v Port El Kantaoui po zbytek roku se dozvíte v této tabulce:

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 15°C 16°C 18°C 21°C 23°C 29°C 31°C 31°C 29°C 25°C 20°C 16°C
Teploty vody 15°C 15°C 15°C 16°C 19°C 21°C 25°C 25°C 24°C 22°C 20°C 17°C
Denní svit 5 h 6 h 7 h 5 h 10 h 11 h 12 h 11 h 12 h 7 h 6 h 5 h
Deštivé dny 13 9 9 7 5 3 1 2 5 7 10 13

Teplota moře

Teploty vody v této oblasti jsou podrobně popsány v článku o počasí v Sousse. Z výše uvedené tabulky je však jasné, že choulostivější cestovatelé vyrazí na dovolenou od poloviny června, neboť v tento čas se začíná voda prohřívat.

Aktuální počasí

Předpověď na příští týden pro oblast Port el Kantaoui

[forecast location=“Sousse“ caption=“Aktuální předpověď počasí Port El Kantaoui“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.