Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Skanes

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

http://elreal.com.ni/?sypermen=ligar-con-chicas-de-alhaur%C3%ADn-el-grande&5c1=23 Letovisko Skanes se nachází mezi dvěma většími městy a zároveň také známými letovisky – Sousse a Monastir. Skanes má k oběma městům asi 10 km. Dovolenkové místo Skanes bylo vybudované čistě za účelem turismu, nenajdete zde žádné centrum, a tak většina dovolených je vč. All Inclusive.

Počasí Skanes Tunisko

http://geobiologuepro.fr/wp-content/plugins/seoplugins/mar.php Počasí v Skanes je poměrně nevyzpytatelné počátkem roku. Teploty se do začátku dubna vyhýbají dvacítce a http://bossons-fute.fr/?fimerois=rencontre-avec-femme-allemagne&4a7=3b ke koupání ve Středozemním moři bývá počasí až koncem května! Do té doby nedoporučuji jezdit na dovolenou do Skanes kvůli relaxování na pláží, ale spíše k prozkoumávání okolních oblastí.

Hotelové resorty v Tunisku
Hotelové resorty v Tunisku / Nanagyei, flickr.com

Počátkem června se však situace zásadně mění, maximální teploty se dostávají i k 30°C a v podobném rytmu si počasí hraje až do konce září. Absolutně nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen. Teplota moře i v těchto měsících je nejvyšší a ti trpělivější vydrží ve vodě klidně celý den. Koncem září počítejte s možnými přeháňkami, ty ale většinou netrvají déle jak několik desítek minut.

Průměrné teploty Skanes

Podrobně o teplotách ve Skanes:

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 15°C 16°C 18°C 21°C 23°C 29°C 31°C 31°C 29°C 25°C 20°C 16°C
Teploty vody 15°C 15°C 15°C 16°C 19°C 21°C 25°C 25°C 24°C 22°C 20°C 17°C
Denní svit 5 h 6 h 7 h 5 h 10 h 11 h 12 h 11 h 12 h 7 h 6 h 5 h
Deštivé dny 13 9 9 7 5 3 1 2 5 7 10 13

Sluníčko na obloze začíná pořádně vykukovat v průběhu května, kdy také nabírá na síle. V červnu se už bez opalovacího krému neobejde nikdo, tedy pokud se chce vyhnout spáleninám. Slunce nejen že hřeje jak ďas, ale na obloze vydrží téměř polovinu dne.

Možná by Vás také mohli zajímat informace o počasí v Egyptě nebo v Turecku.

Aktuální počasí

Počasí ve Skanes v příštích dnech

[forecast location=“Sousse“ caption=“Aktuální předpověď počasí Skanes“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.