Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Tunis

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Quatro Barras Tunis je hlavním městem Tuniska. Město není ani tak letní destinací jako zajímavým místem k poznávání tuniské kultury a návštěvě Kartága. Kdy je ale Nārnaul počasí v Tunisu nejlepší? Pokud si pro návštěvu zvolíte květen či červen nebo naopak po letních prázdninách září, říjen – chybu neuděláte. Hledáte-li místo v hotelovém resortu, poté nejspíše zamíříte do letoviska Gammarth.

Počasí Tunis Tunisko

Ahraura Počasí v oblasti hlavního města Tunisu je typické pro středomořské destinace, např. místní klima se velmi podobá jižněji položeným ostrovům v Řecku. Obecně lze však říci, že teploty a počasí vůbec je v létě velmi horké a stabilní. Nepočítejte tak s přeháňkovými mraky ani s dešti. Po většinu sezony je tvořeno idylické klima nejen v Tunisu, ale celém Tunisku. K průzkumu památek je vhodné zvolit začátek nebo brzký konec letních prázdnin. V srpnu a červenci dosahují teploty v Tunisu až ke 35°C. Rozhodně nezapomeňte dodržovat pitný režim.

Průměrné teploty Tunis

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 14°C 15°C 17°C 20°C 22°C 27°C 31°C 32°C 28°C 24°C 18°C 15°C
Teploty vody 15°C 15°C 15°C 16°C 17°C 20°C 24°C 25°C 24°C 22°C 20°C 17°C
Denní svit 5 h 6 h 7 h 8 h 10 h 11 h 12 h 11 h 9 h 7 h 6 h 5 h
Deštivé dny 13 9 9 7 5 3 1 2 5 8 10 13

Teplota moře je vztažené především ke Gammarthu, kde budete v případě dovolené trávit svůj pobyt. Moře se ohřívá až v průběhu května, do té doby je velmi osvěžující a ne příliš vhodné k celodennímu koupání. Vhodnější podmínky bývají v Egyptě nebo v Turecku, proto zvažte dovolenou s teplejším počasím i v těchto destinací.

Aktuální počasí

Sedmidenní předpověď počasí pro město Tunis

[forecast location=“Tunis“ caption=“Aktuální předpověď počasí Tunis“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.