Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Tunisko Port El Kantaoui

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Úvod k destinaci Port El Kantaoui

http://pesa.com.mx/?rybawka=mujeres-solteras-de-rusia&1cf=5e Oblíbené letovisko Port El Kantaoui doslova vyčnívá mezi ostatními přímořskými destinacemi v Tunisku. Bezesporu Scottsdale jde o nejspořádanější a nejčistší letovisko v celé zemi vůbec. Proč zrovna Port El Kantaoui a ne třeba Monastir? Protože celé letovisko bylo vybudováno specificky za účelem turismu, výstavba zde začala v roce 1979. Bez toho by se tu dnes pravděpodobně rozprostíraly pouze klasické tuniské pustiny podél pobřeží Středozemního moře, bez jakékoliv známky osídlení. Port El Kantaoui si gay dating kostenlos srdce turisty získá jednak svým čistým prostředím, ale také svojí svěžestí, plnou turistickou vybaveností a krásnými písečnými plážemi.

Oblast Port El Kantaoui, Tunisko

Letovisko bylo vybudováno ve stylu známé tuniské vesničky Sidi Bou Said. Proto převažuje příjemná nižší zástavba a domy i hotely jsou v bílé nebo modré barvě. Oblast leží u Hammametského zálivu. Není to odsud vůbec daleko do tuniského města a rovněž oblíbeného letoviska Sousse, který je odsud vzdálený pouhých 5 kilometrů. Obě oblasti tak postupně srůstají dohromady. Ani Monastir, který leží dalších 25 kilometrů podél pobřeží směrem na jihovýchod, není daleko. To tuniského hlavního města Tunisu to dělá 135 kilometrů. Pro Vaši lepší orientaci se koukněte do mapy, třea na konci této stránky, na které je poloha Port El Kantaoui vyznačena.

 

Zájezdy za poloviční ceny do Port El Kantaoui !

 

Přístav Port El Kantaoui
<strong>Přístav Port El Kantaoui</strong><br /> <span style="font-size: 12px;">autor: Tony Hisgett/wiki</span>

Tak jako všude jinde v Tunisku, i zde je většina hotelů vystavěna přímo i místní exoticky vypadající pláže. Nicméně vzhledem k již výše zmiňovanému charakteru místní zástavby, jsou více roztažené do šířky než do výšky. I proto tu tak jsou hotely, které nemají přímý vstup na pláž. Pokud si vyberete právě takový hotel, tak rozhodně nezoufejte. Za prvé na moře z vašeho balkonu uvidíte tak jako tak, za druhé ulice v Port El Kantaoui jsou klidné jako nikde jinde. Však to není žádné město, a tak tu taky prakticky nemá nikdo kam jezdit.

Za to jsou ulice plné obchůdků a restaurací. Ulice se vzájemně protínají na zelených náměstích, uprostřed kterých jsou zřízeny fontány. Ty tu jsou jednak na okrasu, ale především kvůli tomu, aby v teplých letních měsících osvěžovali vzduch, a turisté se tak cítili příjemně.

Doprava do Port El Kantaoui

Nejbližší letiště, které odbavuje charterové lety z Evropy, je u Monastiru. Pojedete-li do Tuniska na dovolenou, přistanete velmi pravděpodobně právě tady. Ten je odsud kousek, proto počítejte s tím, že po 2 hodinovém letu z CR bude následovat krátký, max 30 minut dlouhý transfer do Vašeho hotelu.

Slunečné počasí Tunisko
Pláž v Port El Kantaoui, Tunisko<br /> <span style="font-size: 12px;">zdroj: freedigitalphotos.net</span>

Pláže a koupání v letovisku Port El Kantaoui

Tak jako vše v Port El Kantaoui, i pláže jsou naprosto čisté. Hlavní pláž se od místního přístavu, který nabízí přehlídku luxusních jachet a je podobný přístavu Kemer v Turecku, táhne 10 kilometrů na sever. Je tedy velmi dlouhá a poměrně široká. Písek na pláži je krásně bílý, moře hraje všemi modrými barvami a slaměné slunečníky dokonale dotváří iluzi exotiky. Pláž má pozvolný vstup do vody, je tedy vhodná i pro rodiny s malými dětmi. Je lemována zelení (palmami), ve které jsou ukryté místní hotely.

Dovolená Port El Kantaoui, Tunisko

Dovolenou v letovisku Port El Kantaoui vřele doporučuji. Pokud srovnáte neprahnete po poznání typického tuniského života a Vaším cílem je si dokonale odpočinou na krásné pláži nebo v zavlažovaných zahradách u hotelových bazénů, vyrazte právě sem.

Dovolenou si tu zpříjemníte večerními procházkami k přístavu, posezením v některé z místních restaurací nebo výletem do blízkých letovisek (Sousse a Monastir), ve kterých ten tradiční tuniský život poznáte a prohlédnete si historické čtvrtě měst.

V Port El Kantaoui si můžete dokonce zahrát golf na golfovém hřišti Golf International El Kantaoui. I přítomnost luxusního golfového hřiště, tak jako například v tureckém letovisku Belek, svědčí o tom, že se letovisko řadí mezi ty nejlepší v Tunisku.

 

Nejlevnější exotika jaká může být, letovisko Port El Kantaoui

 

Port El Kantaoui – recenze hotelů

Abou Sofiane, Aqua Kantaoui Holidays, El Hana Hannibal Palace, El Hana Palace, El Mouradi Club El Kantaoui, El Mouradi Club Selima, El Mouradi Palace, Golden Soviva, Hannibal Palace, Jinene Resort, Kantaoui Holiday, Marhaba Palace, Melia El Mouradi Palm Marina, Nour El Kantaoui, Occidental Abou Sofiane, Occidental Allegro Abou Sofiane, Residence El Kantaoui, Riu Bellevue Park, Riu Green Park, Riviera, Sol Club El Kantaoui, Sol El Mouradi, Sol Golf Residence, Soviva Club, Soviva Resort, Tergui Club, Vincci El Kantaoui Center.

Aktuální počasí Port El Kantaoui

Veškeré informace o počasí v Port El Kantaoui, včetně aktuálních teplot vzduchu, teplot moře a průměrných teplot v jednotlivých měsících hlavní sezony, tj. květen, červen, červenec, srpen, září a říjen, naleznete na stránce počasí Port El Kantaoui. Přikládám aktuální předpověď počasí na sedm následujících dní…

[forecast location=“Sousse“ caption=“Aktuální předpověď počasí pro letovisko Port El Kantaoui, Tunisko“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Mapa Port El Kantaoui, Tunisko

Letovisko leží u Hammametského zálivu. Ten je z hlediska letních dovolených nejvyhledávanější oblastí v celém Tunisku.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.