Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Tunisko Zarzis

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Úvod k destinaci Zarzis

Zarzis je na rozdíl od ostatních tuniských letovisek namoro de scott disick výjimečný svojí dlouhou koupací sezónou. Jde totiž vůbec o nejjižněji položené letovisko v celém Tunisku. Hotely jsou od centra města vzdálené necelé dva kilometry, a tak si Zarzis stále udržuje svoji typickou atmosféru. Je to takové forum rencontre femme russe klasické tuniské město, kde budete opravdu nablízku tomu typickému tuniskému životu. mont saint aignan femme libertine Zarzis, to jsou jemně písčité pláže a teplé moře.

Oblast Zarzis, Tunisko

Město leží na pobřeží Středozemního moře, je jihovýchodně od ostrova Djerba, od kterého je vzdálený 20 kilometrů. Ve městě nechybí tradiční pouliční trhy a velká dominantní mešita. Zarzis byl původně rybářskou osadou, proto i dnes tu najdete malý přístav.

 

Dovolená u Zarzis, 4* hotel u pláže, 8 dní, All Inclusive – 6 530 Kč

 

Hotely nejsou přímo ve městě, jsou malinko mimo, směrem na sever, tedy směrem k oblíbené Djerbě. Nicméně je to v pěší vzdálenosti do centra města. Upřímně toho ale ve městě tolik zajímavého není, alespoň ne z turistického hlediska. Zarzis nemá žádnou pořádnou historie a tedy ten, kdo prahne po památkách, bude zklamaný.

Městečko Zarzis
<strong>Městečko Zarzis, Tunisko</strong><br /> <span style="font-size: 12px;">autor: Citizen59 / wiki</span>

Hotely působí velmi příjemně, jsou zasazené do zavlažovaných zahrad, mají sladkovodní bazény a k moři to od nich je opravdu kousek. Stačí projít kolem bazénu a už jste na pláži.

Doprava do Zarzis

Vyberete-li si jeden z levných zájezdů do letoviska Zarsis, přiletíte přímým spojem z ČR na ostrov Djerba, kde je nejbližší letiště. Transfer z letiště trvá 25 minut, není dlouhý, ač se to může zdát, když si uvědomíte, že letíte „až“ na Djerbu.

Koupání a pláže v Zarzis

Zarzis je výjimečný svými plážemi. Ty jsou opravdu velmi jemně písčité. Je tu jemnější písek, než jinde v Tunisku. Osobně si to vysvětluji jeho jižní polohou, ale ta sama o sobě není důvodem proto, aby zrovna tady byl ten písek tak jemný. Tak nevím. Nicméně alespoň z mého pohledu je to velké plus.

Slunečné počasí Tunisko, Zarzis
<strong>Pláž v Zarzis, Tunisko</strong><br /> <span style="font-size: 12px;">zdroj: freedigitalphotos.net</span>

Voda čistá a hlavně velmi teplá. Teplota moře tu je vyšší, než co je uvedené na stránce Teplota moře Tunisko, která průměruje celé Tunisko dohromady. Koupat se tu dá celoročně.

Na plážích jsou slaměné slunečníky, které vzbuzují dojem exotiky.

Zarzis – kam vyrazit, co vidět?

Už jsem naznačil, že Zarzis sám o sobě není moc zajímavý. Zajímavý je z toho hlediska, že to je opravdu normální tuniské město. Rozhodně stojí za to využít nabídku fakultativních výletů a vyrazit se kouknout na Saharu, která odsud není daleko. Druhým tipem je Djerba a město Houmt Souk. Djerba je poměrně malý ostrov a autem nebo na skútru ho za jeden den projezdíte křížem krážem. Jsou tu hezké pláže, především ty odlehlé na severozápadním pobřeží.

Dovolená Zarzis

Dovolená v Zarzis je klidná. Pokud jedete za odpočinkem a hledáte klid, tak věřte, že si právě tady odpočině mnohem lépe než v Hammametu, Nabeulu, v turecké Alanyi nebo na bulharském Slunečném pobřeží. Je tu klídek, který pár místních hotelů narušit rozhodně nemůže.

 

Levné zájezdy do letoviska Zarzis. Pouze u nás!

 

Aktuální počasí v Zarzis

Zarzis je díky své jižní poloze nejteplejším letoviskem v celém Tunisku. Podobně jako oblast Marsa Alam v Egyptě. Vše o aktuálním počasí v Zarzis, popis místního podnebí v jednotlivých letních měsících (červen, červenec, srpen, září a říjen) včetně aktuálních teplot vzduchu, teplot moře a aktuální předpovědi na následujících 7 dní najdete na stránce Počasí Zarzis.

[forecast location=“Zarzis“ caption=“Aktuální předpověď počasí pro letovisko Zarzis, Tunisko“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Mapa Zarzis, Tunisko

Zarzis leží na jihu Tuniska, ještě jižněji než ostrov Djerba.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.