Turecko Belek

Úvod k destinaci Belek

Born Velmi pěkné přímořské letovisko Belek se nachází v srdci Turecké Riviéry při pobřeží Středozemního moře. Belek leží na půli cesty mezi městem Antalya a dalším atraktivním letoviskem Side. Dnes je to známý turecký plážový resort, který je schopen nabídnout i tu http://petangueules.fr/intradivisional/418/194779 nejluxusnější dovolenou. Čisté prostřední, krásné pláže a moderní hotelové komplexy, které ale nijak Váš dojem z letoviska nezkazí. Ba naopak, příjemně doplňují ráz místní krajiny. V ní je vybudováno mnoha golfových resortů, a proto je tato destinace jako stvořená pro aktivní hráče golfu.

Dovolená Belek za zvýhodněné ceny zde!

Staré městečko Belek neleží přímo u moře, i přesto však rozhodně stojí za navštívení. Oblast, ve které se nachází většina ubytovacích zařízení se nacházejí přímo u pláže a byla vybudována, tak aby byl Váš zážitek z dovolené maximální. Velmi pěkné a mnohé luxusní cherbourg octeville rencontres adultes hotelové komplexy jsou zasazené do příjemného parkového prostředí. Za nimi se na mnoha místech rozprostírají proslulá golfová hřiště, která od vlastní starého městečka odděluje hlavní silnice.

Pláže v letovisku Belek

Moře
Čisté moře v Turecku – Belek
zdroj: freedigitalphotos.net

Pro Belek jsou charakteristické dlouhé písčité pláže orientované přímo jižním směrem. Ta největší a nejdelší pláž, která se kolem moře táhne neskutečných 16 km, je považována za vůbec jednu z nejlepších pláží v celém Turecku. Nejen že čistotu místního bílého písku dosvědčije ocenění EU za kvalitu, ale především fakt, že tato pláž představuje každoroční místo líhně želv. Naprosto čistý písek je proto na některých místech chráněn a v takových místech je nutné dodržovat přísná pravidla.

Díky její délce si na pláži budete moci najít to správné soukromí a nebude záležet na tom, zda se bude jedna o hlavní turistickou sezónu či nikoliv. Navíc mnohé hotely mají části pláže vyhrazené výhradně pro své hosty, jimž tak zaručují ideální soukromí.

Na pláži jsou umístěny jak sprchy, tak i převlékací kabinky. Charakter pobřeží je ideální pro rodiny s dětmi, nespornou výhodou je samotná písčitá pláž, která se pozvolna svažuje do vyhřáté mořské vody a vytváří tak mělčiny, které jsou vhodné pro dětské kry.

 

Kvalitní moře, super hotely s All Inclusive – to je BELEK!

 

Dovolená v letovisku Belek

Přímořská destinace Belek patří k těm kvalitnějším letoviskům a Vaši dovolenou zde můžete prožít opravdu luxusním způsobem. Ta Vás však rozhodně nemusí vyjít draho. Nejsme v metropoli západní Evropy, ale v cenově přívětivém Turecku.

Letovisko je zaslíbené především těm, pro které dovolená u moře znamená především pěkný a moderní hotel s členitým bazénem včetně nejrůznějších laguna a brouzdališť. Hotely jsou v parkovém prostředí, které poskytuje stín před ostrým tureckým sluníčkem, přímo u výše popsané pláže.

Aktuální počasí v letovisku Belek

Před Vaší dovolenou si přečtěte vše o podnebí a aktuálním počasí, které můžete očekávat v oblasti destinaci Belek očekávat.

Mapa Belek

Chcete vidět Belek v Turecku z ptačí perspektivy nebo se jen podívat co je kolem.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *