Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

rencontre femme gratuit hérouville-saint-clair 🇹🇷 Turecko / Bezpečnost

Dovolená v Turecku a bezpečnost v roce 2018

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Bezpečnost 2017Turecko aktuálněTurecko v médiích

Téma „bezpečnost“ je mezi cestovateli prahnoucími po levné dovolené v Turecku velmi často skloňováno. Není divu, v minulých letech média příliš pozitivní informace o Turecku nešířila a proto mohli cestovatelé nabýt dojmu, že se nejedná o bezpečnou zemi. Opak je pravdou. Více v tomto článku.

Bezpečnost 2018

Letošní rok (2017) je prozatím velmi klidný bez náznaků jakékoliv hrozby a proto jsou očekávání z řad cestovatelů obrovská. Turecko zdá se znovu zaujme přední pozice v seznamu nejnavštěvovanějších zemí z hlediska letní dovolené. Tietê Bezpečnost je dobrá, pro turisty bez hrozeb.

Společně s tím se však také pojí Orsha cena zájezdů do Turecka – predikce cen zde >>

Turecko aktuálně

Aktuální bezpečnost v Turecku sleduje a monitoruje České velvyslanectví v Turecku, které o aktuální bezpečnostní situaci informuje prostřednictvím stránek Ministerstva zahraničí ČR v sekci Bezpečnostní upozornění. Zde naleznete vždy aktuální a reálné hrozby.

Turecko v médiích

Do médií se dostane vždy jen polovina informací, ta která šokuje a děsí. Proto bývají informace k bezpečnosti většinou zkreslené.

A i kdyby se znovu něco dělo, tak je Turecko zhruba 10x větší než Česká republika a proto, vznikne–li nějaký konflikt ať už s uprchlíky ze Sýrie či teroristy, v žádném případě neovlivní běh turismu v lokalitách Turecké a Egejské riviéry. I samotný Istanbul je od těchto letovisek vzdáledfný přes 500 km vzdušnou čarou.

Proto média berte s nadhledem a raději se informujte o doporučení pro cestovatele z hlediska bezpečnosti v Turecku přímo na stránkách Ministerstva zahraničí ČR.

Naposledy aktualizoval David dne .

Otázky a odpovědi (11 komentářů)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.