Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Dovolená Turecko

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

http://boisdebout53.org/?syleyman1=rencontre-de-femmes-portugaise&9b0=88 Dovolená v Turecku se stává čím dál tím oblíbenější a do země míří rok od roku více turistů. Během léta 2012 Turecko navštívilo zatím nejvíce českých turistů vůbec a tak se tato destinace vyšplhala na ty nejpřednější příčky žebříčku zemí, do kterých Češi nejraději jezdí na svoji zahraniční dovolenou. Důvodů je hned několik…

Proč jet na dovolenou do Turecka?

Narutochō-mitsuishi Turecko, to jsou krásné pláže, dlouhá koupací sezóna, která začíná už v dubnu a končí koncem října, starověké památky a nesčetné možnosti sportovního vyžití. Turecko, to je země, kde Vaše dovolená může nabýt mnoha rozměrů, od klasiky až po adrenalin. Od opalovaní se u moře a relaxace u hotelového bazénu, přes nejrůznější poznávací zájezdy, eurovíkendy a zájezdy za golfem až po adrenalinové túry po hornatém tureckém vnitrozemí.

Pozor, denně aktualizujeme nejlevnější nabídky zájezdů do Turecka!

 

Proč k moři do Turecka?

Krásné pláže najdete v Turecku především na proslulé Turecké riviéře. Ta je situována na jihu země a omývána otevřeným Středozemním mořem. Butare Místní pláže jsou dlouhé, široké a většina z nich je jemně pícčitých. Destinace Turecké riviéry jsou tak obecně ideální pro rodiny s dětmi. Víc o tom, jaké letovisko je právě pro Vás to nejlepší, se dočtete dále.

dovolená turecko
<strong>Turecké pláže Vás ohromí…kde je tahle?</strong><br /> <span style="font-size: 12px;">autor: Sevtap Ön/wiki</span>

Cena dovolené

Turecko Vás, co se týče cen dovolených velmi mile překvapí. Nabízené zájezdy se cenově dají srovnat například s Egyptem nebo Tuniskem, naopak dovolená v Řecku, Španělsku a nebo na Kanárských ostrovech Vás obecně vyjde dráž.

Proto si právě zde může i zcela průměrně vydělávající člověk dopřát krásnou All Inclusive dovolenou. Těch je v nabídkách cestovních kanceláří mnoho a jejich ceny zažínají již na 5 000 Kč.

Nejnižší cenu za rezervaci Vaší dovolené zaplatíte, když využijete first minute nebo last minute nabídek. Pokud máte raději jasno dlouho před létem, potom si už v zimě vyberte jeden z levných first minute zájezdů. A last minuty? Ty jsou samozřejmě dostupné dle konkrétní destinace celý rok. Ideální pro flexibilní čtenáře, kteří se dokáží sbalit během dvou až tří dnů a letět směr Turecko.

My jsme pro Vás sestavili seznam těch nejatraktivnějších nabídek, které denně aktualizujeme.

 

Jaké letovisko je pro mě to nejideálnější?

Ve zkratce lze turecké destinace charakterizovat takto. Detailní informace včetně počasí, pláží a teplot moře najdete rozkliknutím Vámi vybrané destinace…

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.