Egejská Riviéra

Úvod k oblasti Egejská riviéra

site de rencontre paris jeunes Egejská riviéra je druhou nejvyhledávanější oblastí pro letní dovolenou hned po riviéře Turecké. Jak už název napovídá, tak je omývána teplým Egejským mořem. Patří sem mnoho známých letovisek, ze kterých to turistu přímo vybízí se vydat na výlet na jeden z řeckých ostrovů. Ty jsou totiž odsud opravdu kousek.

Jaká letoviska leží na Egejské riviéře?

Je jich tu mnoho. Mezi ty nejatraktivnější patří především Bodrum, Marmaris a Fethiye. Přečtěte si o jednotlivých destinací více.

Egejská riviéra
tf1 rencontre en ligne Nádherná pláž ve Fethiye…vybízí k rozložení usušky
autor: Dan Taylor/wiki

Nejen letoviska, ale také zajímavé památky můžete navštívit díky boulogne billancourt agence matrimoniale tarif dovolené v Egejské riviéře. Například Pamukkale je jeden z nejnavštěvovanějších přírodních úkazů v Turecku. Je také zapsán na seznam světového dědictví UNESCO.

Dovolená na Egejské Riviéře

Pokud se budete rozhodovat kam na dovolenou v Turecku a náhodou zvolíte oblast v Egejské riviéře, nebojte se. Rozhodně chybu neuděláte. Turisty prověřené a garantovaná kvalita oblasti Vás nadchne a třeba i příští rok sem zavítáte znovu. Recenze na tuto oblast mluví jen o spokojenosti.

Aktuální počasí – Egejská Riviéra

[forecast location=“Bodrum, Turkey“ caption=“Aktuální předpověď pro Egejskou riviéru – Bodrum“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=‘%%high%%°/ %%low%%°‚ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Mapa Turecko – Egejská riviéra

Chcete vědět které letoviska leží v této lokalitě? Podívejte se na Mapu, kterou naleznete v pravém panelu této stránky.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *