Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇹🇷 Turecko / Egejská Riviéra

Egejská Riviéra

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Úvod k oblasti Egejská riviéra

http://calopteric.fr/?marmiza=site-rencontre-chretien-catholique&13f=d3 Egejská riviéra je druhou nejvyhledávanější oblastí pro letní dovolenou hned po riviéře Turecké. Jak už název napovídá, tak je omývána teplým Egejským mořem. Patří sem mnoho známých letovisek, ze kterých to turistu přímo vybízí se vydat na výlet na jeden z řeckých ostrovů. Ty jsou totiž odsud opravdu kousek.

Jaká letoviska leží na Egejské riviéře?

Je jich tu mnoho. Mezi ty nejatraktivnější patří především Bodrum, Marmaris a Fethiye. Přečtěte si o jednotlivých destinací více.

Egejská riviéra
<strong>Nádherná pláž ve Fethiye…vybízí k rozložení usušky</strong><br /> <span style="font-size: 12px;">autor: Dan Taylor/wiki</span>

Nejen letoviska, ale také zajímavé památky můžete navštívit díky http://bolsasdelta.com/?sran=contactos-mujeres-santa-cruz-de-tenerife&4a4=e2 dovolené v Egejské riviéře. Například Pamukkale je jeden z nejnavštěvovanějších přírodních úkazů v Turecku. Je také zapsán na seznam světového dědictví http://distillerie-perigord.com/?kstroma=lanester-femme-rencontre&81e=c9 UNESCO.

Dovolená na Egejské Riviéře

Pokud se budete rozhodovat kam na dovolenou v Turecku a náhodou zvolíte oblast v Egejské riviéře, nebojte se. Rozhodně chybu neuděláte. Turisty prověřené a garantovaná kvalita oblasti Vás nadchne a třeba i příští rok sem zavítáte znovu. Recenze na tuto oblast mluví jen o spokojenosti.

Aktuální počasí – Egejská Riviéra

[forecast location=“Bodrum, Turkey“ caption=“Aktuální předpověď pro Egejskou riviéru – Bodrum“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=‘%%high%%°/ %%low%%°‚ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Mapa Turecko – Egejská riviéra

Chcete vědět které letoviska leží v této lokalitě? Podívejte se na Mapu, kterou naleznete v pravém panelu této stránky.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.