Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

szybkie randki w odzi opinie 🇹🇷 Turecko / Turecko Fethiye

Turecko Fethiye

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Úvod k destinaci Fethiye

Jako mnoho dalších tureckých přímořských destinací, i letovisko Fethiye patří mezi velice oblíbené cíle turistů a je obklopeno zelení porostlými horami. Město leží na půli cesty mezi Antalyí a Marmarisem, je situováno u Středozemního moře, které ho omývá z jeho západní strany. Centrum Fethiye je vystavěné kolem starého přístavu.

Fethiye je jedinou větší avšak doposud stále ne příliš známou plážovou destinací na contactos con mujeres en elche tzv. tyrkysovém pobřežím. Najdete tu proto pěkné písčité pláže s průzračnou vodou. Nově vystavěné hotely leží severně od centra města v oblasti známé jako Calis. Vzhledem k menšímu počtu turistů na Vás zde dýchne pravá turecká atmosféra a celkově je zde poměrně lacino.

Nádherná pláž ve Fethiye...vybízí k rozložení usušky
<strong>Nádherná pláž ve Fethiye…vybízí k rozložení usušky</strong> </a><br /> <font style="font-size: 12px;">autor: Dan Taylor/wiki</font>

Rozhodně nezapomeňte navštívit místní skalní hroby, které jsou vytasané do skal nad městem a které představují jednu z hlavních turistických atrakcí. Za jednu vstupenku zaplatíte 8 TL.

Jaké počasí vás ve Fethiye čeká?

Klima je typické středomořské, tj. dlouhá, teplá a suchá léta, které střídají, velmi mírné a krátké zimy. Průměrná denní tepltota se v červnu a září pohybuje okolo 31°c, v červenci a srpnu dokonce stoupá nad 34°C. Déšť Vás během léta zastihne opravdu výjimečně, max. jednou za měsíc.

Dovolená ve Fethiye

 

Objevte krásné pláže Egejské riviéry. Levná dovolená ve Fethiye? Vybrali jsme pro Vás

 

Aktuální počasí ve Fethiye

[forecast location=“Fethiye, Turkey“ caption=“Aktuální předpověď počasí Fethiye“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span>%%high%%°</span>/ <span>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Detailní informace o počasí ve Fethiye včetně charakteru místního podnebí, teploty moře a aktuálních teplot najdete na stránce Aktuální počasí Fethiye.

Mapa Fethiye

Víte kde se nachází nejlepší pláž v okolí? Použijte mapu Turecka a nezbavíte se dojmu, že toto léto musíte na dovolenou právě sem!

[google-map-v3 width=“745″ height=“300″ zoom=“5″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“cs“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Fethiye{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.