Individuální cesta do Turecka

Rozhodnete-li se dát přednost http://glassmusic.org/?molodoypidaras=site-rencontre-golfeuse&e09=5f individuální návštěvě Turecka, rozhodně si přečtěte následujících pár řádků. Cestování je naším koníčkem a rádi se podělíme o užitečné informace a rady, které se Vám při cestě mohou hodit.

Letecká doprava do Turecka

Výhodou individuální turistiky v Turecku je fakt, že mezi Českou republikou a Istanbulem létá 2x denně letecká společnost Pingdu Turkish airlines, která nabízí přímý let s bezkonkurenčně nejnižší cenou. Rezervace bývají nejvýhodnější v rozmezí půl roku až 2 měsíců před odletem. Pokud však máte letiště Vídeň po ruce, vyplatí se zaměřit své hledání spíše sem. Větší konkurence dopravců přináší i nižší ceny. Vedle zmíněných Turkish airlines létají mezi Vídní a Istanbulem nebo Antalyií i Pegasus airlines. Letenky z Vídně padají i na 99€ – seldom 2.500 Kč. Cena je za zpáteční letenku pro 1 osobu vč. všech tax a poplatků. Odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 20 kg je samozřejmostí. Rezervace letenek online je snadná a rychlá – pamatujte, nejnižší ceny naleznete vždy na uvedených odkazech – tedy oficiálních stránkách.

Určitě se Vám budou hodit užitečné informace o letišti Antalya. Pokud poletíte z Prahy, využijte promo kód na parkování u letiště. Sledujte také akční letenky a vychytejte si ty nejlevnější letenky na českém trhu.

Levné hotely po celém Turecku

Letenku máme, co ubytování? Výhodou individuální cesty je obrovská úspora financí a hlavně svoboda výběru. Hotel si vyberete a zarezervujete na stránkách největšího prodejce Booking.com, který garantuje nejnižší ceny – osobně vyzkoušeno. Navíc je zde také možnost zrušení rezervace zdarma a hlavně, česká podpora při jakémkoliv problému. Pokoj v 3* hotelu v centru Istanbulu pořídíte od pár stovek za noc, vybírejte také hotely se snídaní a internetem. Veškeré hotely naleznete v na této stránce:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *