Turecko Kemer

Úvod k destinaci Kemer

Kemer, velmi pěkné turecké letovisko ležící na Turecké Riviéře, se nachází 40 km západně od turisticky daleko známější Antalye. Jeho nezapomenutelnou kulisu dotváří pohoří Taurus, které se zvedá téměř hned ze Středozemního moře. Oblast je chráněna národním parkem Olympos.

Letovisko je velmi kvalitní destinací vhodnou zejména pro ty, kteří si potrpí na více klidu, soukromí, čisté prostředí a především pěkné pláže.

distastefully Všudypřítomné borovice jsou ideálním místem pro odpočinek ve stínu při procházce městem nebo výletem do přilehlých hor.

Hotely jsou vkusné a není jich to tolik jako v jiných oblastech Turecka. Navíc nejsou často přímo u pláže, ale jsou od ní odděleny příjemným zeleným parkem, kterým prochází pobřežní promenáda.

Nechybí přístav, který je situovaný přímo v centru Kemeru ani promenáda s kavárnami, restauracemi a nejrůznějšími obchůdky.

Místní pláže

Pláže jsou otočené směrem na východ, tak si určitě jednou nezapomeňte přivstat a vykoupat se v moři při východu sluníčka. Matsubase Pláže tu jsou v podstatě dvě, oddělené již zmiňovaným přístavem. Jsou písčité s velmi jemným pískem, občas jemně oblázkové. Do moře se svažují tak akorát, nebudete muset jít příliš daleko od břehu, abyste si mohli pořádně zaplavat. eagerly Místo je ideální i pro rodiny s dětmi. Dospělí bude stačit ve vzdálenosti 15 metrů od břehu.

Voda čistá a v letních měsících teploučká, ostatně jako kdekoliv jinde v Turecku.

Dovolená v Kemeru

First minute a last minute zájezdy do letoviska Kemer…

Pozor, denně aktualizujeme ty nejlevnější nabídky zájezdů do Turecka!

Aktuální počasí Kemer

Zde uvádíme pouze aktuální týdenní předpověď počasí. Podrobné informace o počasí v Kemeru najdete na samostatné stránce Počasí Kemer.

[forecast location=“Kemer, Turkey“ caption=“Aktuální předpověď počasí Kemer“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span>%%high%%°</span>/ <span>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Mapa Turecko – Kemer

Kde se nachází tato destinace ? Máme mapu Kemeru po pravé straně této stránky.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *