Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Opalování

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Nenechte aby se Vaše dovolená proměnila v noční můru! http://kweebus.be/?s=7 Dbejte o své zdraví a se sluníčkem to nepřehánějte!

Opalování v Turecku

Vzhledem k faktu, že Turecko částečně zasahuje svou polohou do subtropického pásma, se velmi doporučuje nepodceňovat sílu Slunce. Pro Vaši cestu doporučuji přibalit taktéž http://lebonheurenmarche.fr/tag/non-violence opalovací krémy. Nejlepší kombinací je http://diy-leds.fr/bb.php zvolit 1 se silným faktorem a druhý se slabším, který budete používat po pár dnech na Slunci, když si Vaše pokožka přivykne tureckému Sluníčku. Jaký faktor opalovacího krému do Turecka? Rozhodně byste si neměli brát na dovolenou do Turecka opalovací krém s faktorem menším 15. Ideálním je faktor 30 a následně po 2 – 3 dnech faktor 20-25.

 

Krásně opálen na plážích v Turecku? Máme ty nejlevnější nabídky!

 

Jaký opalovací krém do Turecka? Před slunečním zářením se nejlépe ochráníte opalovacími krémy s UVA a UVB filtrem. Absolutní špičkou je opalovací krém, který je taktéž vodě odolný.

Dětský opalovací krém do Turecka by měl dosahovat alespoň faktoru 30. V oblasti Turecka Slunce může popálit kůži velmi rychle, proto chraňte důkladně především ty nejmladší.

Opalování v Turecku nahoře bez

Dívky, slečny, paní či dámy, které se hodlají v Turecku krásně opálit, by měly mít na paměti, že opalování v této muslimské zemi nahoře bez není příliš tolerováno. Vesměs je pravdou, že místní ženy se opalovat bez plavek nesmí, naopak zahraničním turistkám je nuda opalování povoleno. Avšak spíše doporučuji si tento druh opalování nechat k bazénu a u moře tak neprovokovat místní obyvatelstvo.

Rozhodně se nemusíte bát, že by za Vámi někdo v hotelovém komplexu přišel a zakázal Vám se opalovat dle vašeho gusta. Na veřejných pláží raději dodržujte místní zvyklosti.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.