Počasí Alanya

Alanya je svým způsobem dvojče letoviska Antalya. angers homme cherche homme Počasí v Alanyi je tedy téměř shodné s počasím v Antalyi.

Počasí Alanya Turecko

rencontres hommes midi pyrenees Teploty se v počátku roku pohybují okolo 10°C. Tedy v lednu, únoru nebo březnu rozhodně nepočítejte s tím, že do této destinace pojedete s úmyslem koupání v moři. Alespoň pokud nejste otužilci. V dubnu se počasí v této oblasti začíná umoudřovat. annonces gay à troyes Průměrné teploty šplhají k 20°C a teplota vody taktéž začíná být příjemnější. Začátkem sezony, tedy v květnu, začínají přijíždět první nedočkaví turisté. Není se čemu divit, teploty dosahují příjemných 25°C a teplota moře dohání teploty vzduchu.

Červen, červenec a srpen jsou vůbec nejteplejšími měsíci v roce a není vyjímkou, že maximální teploty dosáhnou až 40°C. Dovolená v Alanyi Vás rozhodně nezklame co se počasí týče. Alanya je velmi oblíbená turistická destinace, která udrží na atraktivitě i během září nebo října, kdy počasí je stále na úrovni subtropického klimatu.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 14°C 15°C 17°C 21°C 24°C 31°C 34°C 33°C 31°C 27°C 20°C 15°C
Teploty vody 17°C 16°C 17°C 19°C 21°C 23°C 28°C 27°C 25°C 22°C 20°C 18°C
Denní svit 5 h 7 h 7 h 9 h 11 h 12 h 13 h 12 h 11 h 9 h 7 h 5 h

Počasí mimo sezonu

Počasí v listopadu nebo prosinci Vás již lákat nebude, teploty znovu klesají k 12°C a teplota vody taktéž spadá pod 15°C. Využijte tohoto počasí k výletům do okolí, ale nikoliv ke koupání v moři. Pokud hledáte dovolenou na pláži přes zimní měsíce, vydejte se do Egypta. Počasí v Egyptě je vhodné k celoročnímu koupání.

Naopak teplota moře v Alanyi bývá vhodná již od konce května až do začátku října. Teploty vody se pohybují v tomto období od 20 do 27°C.

Aktuální počasí Alanya

Chcete vědět jaké bude počasí v Alanyi příští týden ?

Zobrazit teploty pro oblast Alanya >>

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *