Počasí Belek

well-nigh Belek se nachází v Turecké riviéře nedaleko největšího letoviska této oblasti – Antalya. Belek je známý jako jedno z luxusnějších plážových letovisek nejen v Turecku. Svou dovolenou zde díky bezchybnému http://comvicente.pt/?borw=trollagem-termino-de-namoro počasí prožijete s garancí spokojenosti.

Počasí Belek Turecko

Typické středomořské klima, které jak v letovisku Belek, tak i ve všech ostatních oblíbených destinací panuje, zaručí, že se během Vaší dovolené příjemně ohřejete. rencontre femme gratuit mantes la jolie 300 zcela jasných a slunečních dnů v roce a turistická sezóna nabízející příjemné teploty vzduchu i vody, která přetrvává 8 až 9 měsíců. To je charakter klimatu, který destinace a hlavně počasí  v letovisku Belek nabízí.

Rezervujte nezávazně svou dovolenou dnes!

Léta jsou velmi horká a suchá s průměrnými teplotami nad 33°C. Občasné vedra zpříjemní mírná středomořský vánek a na pár okamžiků promění polední tropy v příjemnou horkou lázeň.

Průměrné teploty

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 14°C 15°C 17°C 21°C 24°C 31°C 34°C 33°C 31°C 27°C 20°C 15°C
Teploty vody 17°C 16°C 17°C 19°C 21°C 23°C 28°C 27°C 25°C 22°C 20°C 18°C
Denní svit 5 h 7 h 7 h 9 h 11 h 12 h 13 h 12 h 11 h 9 h 7 h 5 h

Belek teplota moře

V letovisku Belek je průměrná roční teplota mořské vody 20°C. V moři se lze koupat i během zimních měsíců, ale zaručeně se pěkně osvěžíte. Na jarě, v období dubna a května, je teplota vody opoznání příjemnější, cca 20,5 °C. Během teplých letních měsíců se zejména pobřežní voda výrazně slunečními paprsky ohřívá a kolikrát ani pořádně neosvěží. Teplota moře v tomto období olísá okolo 26°C. V září i říjnu si moře stále udržuje ideální teplotu, okolo 24°C, a také právě proto se tyto raně podzimní termíny stávají stále oblíbenějšími.

Bude pršet ?

Deště se obávat rozhodně nemusíte. V letních měsících prší průměrně jednou za měsíc. Pokud to bude právě během termínu Vaší dovolené, tak budete mít štěstí. Budete příjemná chvilková změna oproti horkým letním dnům. Během zimních měsíců, prosinec až únor, je déšť častější, v tomto období je 30% dní na srážky poměrně bohatých.

Přehled nejlevnějších zájezdů v destinaci Belek

Může Vás také zajímat počasí v Řecku nebo informace o počasí v Bulharsku.

Aktuální počasí Belek

Víme, jaké bude počasí příští týden v letovisku Belek..

[forecast location=Belek,Turkey“ caption=“Aktuální předpověď počasí Belek“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Západ Slunce v Antalyi, autor: Erencet

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *