Počasí Bodrum

Bodrum je jednou z nejčastěji jmenovaných destinacích v Egejské riviéře. http://glassmusic.org/?molodoypidaras=ecrire-un-message-sur-site-de-rencontre&57c=ea Počasí v Bodrumu rozhodně nejde proti směru a jen idylicky doplňuje místní atmosféru.

Počasí Bodrum Turecko

brunoy annonce trav Bodrum opravdu nabízí každému to své. Vydáte-li se na dovolenou za Sluníčkem, vězte, že v případě letní sezony Vám sluneční paprsky budou dělat radost i 13 hodin denně. Nezapomeňte si tedy kvalitní opalovací krém a hlavně dodržujte dostatečný pitný režim. Obecně se dá říci, že les sites de rencontre les plus visités en france počasí v Bodrumu bývá přívětivé již od konce dubna, kdy teploty pomalinku šplhají přes pět a dvacet stupňů Celsia. Jedete-li za turistikou, vydejte se na cestu od dubna do začátku června nebo od konce září do října.

Průměrné teploty

Podívejte se na přehled průměrných teplot během jednotlivých měsíců.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 13°C 14°C 16°C 20°C 24°C 29°C 31°C 33°C 29°C 25°C 20°C 15°C
Teploty vody 17°C 16°C 17°C 18°C 19°C 21°C 23°C 25°C 24°C 22°C 20°C 18°C
Denní svit 4 h 5 h 6 h 8 h 10 h 12 h 12 h 11 h 10 h 8 h 6 h 4 h

Letní dovolená v Bodrumu? Slunce, teplé moře a nebe bez mráčků. Maximální teploty během srpna vyšplhají i k 40°C, jedná se však spíše o výjimku, jelikož je letovisko ovíváno příjemných mořským vánkem, bude Vám v Bodrumu vždy příjemně. Počasí nepřinese téměř žádné srážky. Přes léto zde zaprší cirka jednou za 5 let.

Teplota moře

Voda v Bodrumu je nejen čistá, ale také příjemně osvěžující. Ve vodě vydržíte i přes hodinu a nebudete si toho ani vědomi. Voda v bazénech může během léta být natolik vyhřátá, že jí kdekdo nazve jako „kafe“. Opravdu, Bodrum je ideální pro vodomily a dovolená Vám sedne!

Přehled nejlevnějších zájezdů do Bodrumu ZDE

Aktuální počasí

Počasí v Bodrumu na příští týden. Chcete vědět jaké je počasí v Egyptě nebo v Bulharsku? Podívejte se.

[forecast location=“Bodrum“ caption=“Aktuální předpověď počasí Bodrum“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *