Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

site rencontre extra conjugale avis 🇹🇷 Turecko / Počasí Fethiye

Počasí Fethiye

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

http://repliken.se/?kostroma=dejtingsajt-test&da8=68 Pokud se chystáte na dovolenou do Fethiye, následující řádky o počasí v tomto místě nebudou na zmar.

Počasí Fethiye Turecko

Oblast Fethiye spadá do Egejské Riviéry, díky tomu je počasí velmi podobné počasí v Marmaris nebo počasí v Bodrumu. Ba co víc, pokud jste již byli na dovolené na Rhodosu, počítejte s podobným klimatem i zde. Léto ve Fethiye přímo vybízí ke dni stráveném v moři nebo bazénu u hotelu. Počasí je naprosto úžasné! Nebe je nádherně modré – bez mráčků – a to nám zajistí suchou a ničím nekaženou dovolenou.

Teploty Fethiye

Pokud si potrpíte na čísla, teploty v jednotlivých měsících ukazují následující. Nejtepleji je jednoznačně v červenci a srpnu! Nejvyšší teploty dosahují i 40°C, příjemný vánek z tureckých hor však umožňuje přežít tyto vedra aniž by Vás napadlo, že je právě přes 40 stupňů. Pokud poletíte do Fethiye mimo letní prázdniny, tak počítejte s teplotami v průměru o 5°C nižšími. V červnu nebo září se doporučují cesty pro starší lidi. Průměrná teplota vzduchu se zde pohybuje okolo 28°C a teplota vody je standardně na 25°C. V dubnu či v říjnu se příliš neprohřejete. Méně nároční jedinci však budou spokojeni. Teploty v dubnu se pohybují okolo 17°C, naopak teploty v říjnu ve Fethiye se drží ještě na 19°C.
 

Fethiye je jedno z nej míst kam v Turecku na dovolenou – podívejte se na ceny

 

Teplota moře Fethiye

Horká léta v Egejské riviéře prohřívají Středozemní moře již od dubna. Teploty stoupají během května a června až na 25 – 26°C. V červenci a srpnu se prohřáté moře drží svých teplot a postupně klesá v září a říjnu na 22°C. V listopadu však také počítejte s příjemnou teplotou moře – 20°C. Teplota vzduchu však již nesvádí k vodním aktivitám.

Aktuální počasí Fethiye

Předpověď na příštích 7 dní

[forecast location=“Fethiye, Turkey“ caption=“Aktuální předpověď počasí Fethiye“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.