Počasí Kemer

Canoas Letovisko Kemer přímo vybízí k prodloužení dovolené. Nádherné pláže, zátiší ve tvaru tureckých hor nebo rozmanitá flora je to, co z Kemeru dělá číslo jedna!

Počasí Kemer Turecko

Oblast Kemeru je známá především díky dlouhé pláži a davy turistů, kteří si jezdí užívat do této oblasti. Není se čemu divit, počasí je to poslední, co by Vás zde mohlo zklamat. Slunce zde svítí každý den a mraky jej zakryjí nanejvýš v zimních měsících – od listopadu do února. Mimo tyto měsíce nepočítejte s mrakem, natož deštěm!

Zdejší podnebí přispívá k úrodnosti některých citrusových keřů. Pokud rádi fotíte, rozhodně se vyplatí do Kemeru vyrazit již v dubnu nebo květnu. Teploty dosahují i 20°C a turistů zde nebude tolik, jako v letních měsísích.

Průměrné teploty v Kemeru v zimních měsísích, tedy listopad, prosinec, leden, únor a březen nepřejí k dovolené v zimě. Mnohdy nedosahují ani 15°C a mraky na obloze nebudou výjimkou. Pro toulky po památkách v Turecku je však toto období ideální.
 

Prožijte nejlepší dovolenou v Kemeru – super kvalita za EXTRA nízké ceny zde

 

Teploty Kemer

Pro Turecko jsou typická velká vedra v červenci a srpnu. Maximální teploty stoupají k 40°C a teplota moře se ustálí na 27°C. Přes noc Vám zima rozhodně nebude. Slunce prohřeje zemi natolik, že i v půlnoci může teploměr ukazovat 30°C ! Klima je díky vanoucím větrům snesitelné i v těchto měsících. Rozhodně však neopomeňte kvalitní opalovací krém.

Květen nebo červen přeje těm, kteří nevyhledávají extrémní teploty, ale spíše klidnější prostředí a prázdnější pláže. Teploty v průměru dosahují 20 – 22°C a maximální teplota i 26°C. V moři byste naměřili někde okolo 20°C téměř po celý rok, mimo července až října, kde teplota vody neklesá pod 24°C.

Chcete-li na dovolenou do Kemeru v září či říjnu, počasí Vás přivítá ve stylu jara – tedy bude podobné tomu, co ze začátku léta, konce jara.

Aktuální počasí Kemer

Předpověď na tento týden

[forecast location=“Kemer, Turkey“ caption=“Aktuální předpověď počasí Kemer“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *