Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Konakli

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Dovolenková http://pressvercors.com/?zdorovo=princesse-de-cl%C3%A8ves-rencontre-nemours&996=d0 destinace Konakli je v zákrytu větší a známější destinace Alanya, od které se toto letovisko nachází 14 km. Konakli je vhodným místem pro ty, kteří hledají klid a ničím nerušený relax v Turecké riviéře. Počasí zde přímo vybízí k zalehnutí na lehátko pod slunečník a užívat si pohody.

Počasí Konakli Turecko

http://poissons-de-marion.fr/?molozivo=site-de-rencontre-internationale-gratuit&63b=95 Teploty a celkové klima v oblasti Konakli nabádá k celoroční návštěvě. Osobně však nedoporučuji měsíce od listopadu do února, neboť v těchto dnech počítejte se zvýšenou oblačností a přeháňkami. Jarní a podzimní období je ideální k návštěvě památek v okolí a trekům v přírodě, která zde bývá pěkně zbarvená. Léto již jasně vévodí svými http://novita-med.pl/?komarivske=hello-randki&abd=49 maximálními teplotami a proto je Konakli vyhledávanou turistickou destinací. Polední průměrné teploty šplhají i přes 35°C a vedra jsou doprovázena mírným chladným vánkem z hor, které brání výskytu mraků. O své dovolené budete mít s 99% jistotou vždy nebe bez oblak.

Teploty Konakli

Přehled ročních teplot moře a vzduchu dle jednotlivých měsíců. Slunce Vám bude dělat společnost téměř po celý den, co budete na nohách. Nezapomeňte kvalitní opalovací krém. Teplota vody bývá ke koupání od konce dubna po konec října.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 14°C 15°C 17°C 20°C 25°C 30°C 33°C 34°C 29°C 25°C 20°C 15°C
Teploty vody 17°C 16°C 17°C 19°C 21°C 23°C 27°C 26°C 25°C 22°C 20°C 18°C
Denní svit 5 h 7 h 7 h 9 h 11 h 12 h 13 h 12 h 11 h 9 h 7 h 5 h

Mohlo by Vás také zajímat jaké je počasí v Tunisku.

Aktuální počasí

Přehled počasí pro příští týden.

[forecast location=Alanya,Turkey“ caption=“Aktuální předpověď počasí Konakli“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span>%%high%%°</span>/ <span>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.