Počasí Marmaris

Počasí Marmaris Turecko

Chcete-li mít jistotu dovolené bez mráčků, Marmaris je jasná volba! Toto letovisko je totiž obklopené horami a mimo krásného panoramatu slouží právě pohoří k zachycení oblačnosti. To Vám zajistí, že od května do října nezaprší a nezaprší. Dovolenou v Marmaris můžeme jen doporučit.

Počasí v této oblasti je v hlavní turistické sezoně jen pro fanoušky pořádných veder. Maximální teploty zde dosahují až 40°C, a to především v měsících červen, červenec, srpen a září. Teplota moře je však díky mořským proudům stále přijatelná. Průměrné teploty vody se přes léto pohybují okolo 25 – 28°C. Nezapomeňte si na cestu přibalit čepici a opalovací krém!

Dovolená letecky s ALL INCLUSIVE? Marmaris se slevou %

 

Teploty mimo sezonu

Počasí v Marmarisu se začíná umoudřovat v polovině dubna, kdy z průměrných 14°C plynule přechází na 22°C. V květnu je již počasí téměř ke koupání. Teploty v květnu zavítají i k 27°C – maximální teplota. Pokud poletíte do tohoto letoviska v říjnu nebo listopadu nemusíte zoufat – teplota se zde pohybuje mezi 18 a 22°C. Prosinec, leden a únor moc k výletům nepřeje. Ne kvůli teplotám okolo 14°C, ale zejména kvůli dešti. Průměrně zde přes zimu proprší polovina měsíce.

Aktuální počasí Marmaris

Zajímá Vás jaké bude počasí v Marmaris ?

[forecast location=“Marmaris,Turkey“ caption=“Aktuální předpověď počasí Marmaris“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Průměrné teploty Marmaris

Teploty Marmaris
Teploty Marmaris Turecko

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *