Počasí Side

expat dating in valencia Side je bývalá pirátská osada nabízející mnohé zachovalé památky, například non riesco a trovare un ragazzo perchè chrám Apollo na pláži v Side působí naprosto úchvatně. Bezchybnou dovolenou Vám rozhodně nezkazí ani femme cherche femme à limoges počasí v Side.

Počasí Side Turecko

Letovisko Side nabízí turistům mnohem více, než průměrné letoviska. V letních měsících zde Slunce svítí více než 12 hodin denně což zaručí vysoké průměrné teploty. Během června, července, srpna a září počítejte s průměrnými teplotami nad 25°C. Během července a srpna se maximální průměrné teploty vyšplhají až nad 35°C ! Nebojte se, díky příjemné teplotě vody na plážích Side Vás tyto vysoké teploty nebudou obtěžovat. Počasí Vám bude přát a teplota vody bude mít příjemných 24 – 27°C během léta.

Průměrné teploty

Teploty, které Vás mohou potkat při Vaší dovolené v Turecku.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 14°C 15°C 17°C 20°C 26°C 30°C 33°C 34°C 29°C 25°C 20°C 15°C
Teploty vody 17°C 16°C 17°C 19°C 20°C 23°C 27°C 26°C 25°C 22°C 20°C 18°C
Denní svit 5 h 7 h 7 h 9 h 11 h 12 h 13 h 12 h 11 h 9 h 7 h 5 h
Opalování v Turecku
Opalování v Turecku, zdroj: freedigitalphotos.net

Side teplota moře

V letovisku Side je roční průměrná teplota vody 20°C. V zimě dosahuje maximální teplota vody až k 18°C, přes léto však teplota moře značně stoupá a nejvyšší hodnoty dosahuje právě v červenci a srpnu. V květnu nebo dubnu počítejte s teplotami okolo 20,5 °C. V září nebo říjnu je teplota vody stále okolo 24°C díky vyhřátému létu.

Bude pršet ?

Nebude. Dlouhodobé statistiky ukazují, že v Side průměrně prší 1 za měsíc – v letní sezoně. Pokud se na cestu vydáte mimo sezonu, tedy v prosinci, lednu nebo únoru – proprší Vám v průměru půlka dovolené. Po zbytek roku je déšť opravdu výjimkou.

Podobné klima jako je zda nejdeme díky počasí v Egyptě nebo v Tunisku.

Chcete na dovolenou do Side? Máme fajn ceny!

Počasí mimo sezonu v Side

Vydáte-li se na průzkum památek z dob helénismu mimo hlavní turistickou sezonu, určitě Vás bude zajímat, jaké bude počasí. Během března a dubna se průměrné teploty pohybují okolo 15°C, ty maximální pak šplhají k 20°C. Po horkém létu přichází říjen a listopad, kdy průměrná teplota pomalu klesá až na 17°C. V prosinci již začíná být pěkně deštivo, proto návštěvu Turecka v tuto dobu nedoporučuji.

Aktuální počasí Side

Víme jaké bude počasí příští týden v Side.

[forecast location=“Manavgat,Turkey“ caption=“Aktuální předpověď počasí Side“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *