Doba letu do Černé Hory bude trvat okolo 1 hodiny

Dovolená Černá hora
Chcete taky letět k moři? Chci! Ukažte mi nejlevnější zájezdy →

Doba letu

Vzdálenost mezi pražským letištěm a těmi v Černé Hoře je přesně 922 kilometrů u Tivatu a 943 kilometrů u Podgoricy. S přihlédnutím k průměrné cestovní rychlosti letadel Boeing 737–800, s kterými na dovolenou do Černé Hory poletíte, se dá odvodit i průměrná doba letu do Černé Hory trvající lehce přes 1 hodinu.

Vesměs všechny lety jsou přímé, zejména letíte–li na dovolenou s cestovní kanceláří. Odbavení probíhá na Terminálu 2, pokud poletíte z letiště Praha Václava Havla.

Doba letu do Černé Hory:

V drtivé většině poletíte na letiště Tivat, které je během léta využíváno cestovními kancelářemi pro své charterové lety. Jediným zádrhelem může být cesta z letiště do letoviska. Vyberete–li si například Ulcijn, pojedete autobusem ještě další 2 hodiny.

Doba letu do Černé Hory
Doba letu do Černé Hory

V létě 2019 se bude létat přímým letem z Pardubic do Podgorici. Kam všude se létá z Pardubic?

Jak dlouho trvá cesta z letiště do letoviska:

Délka letu

Jak již bylo řečeno v úvodu, délka letu měří asi 950 kilometrů ortodromickou vzdáleností (nejkratší vzdálenost mezi dvěma body na zemi).

Délka letu do Černé Hory:

Z Prahy se běžně létá přes Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko, zatímco z Brna a Ostravy poletíte spíše přes Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko a Bosnu a Hercegovinu, než začne finální přiblížení na letiště v Černé Hoře.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *