Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

smuttily 🇩🇴 Dominikánská republika / Časový posun

Časový rozdíl v Dominikáně aneb o kolik si posunout hodinky v Dominikánské republice

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

O kolik hodin si přeřídit hodinovou ručičku při dovolené v Dominikánské republice? Na to se podíváme v tomto článku věnující se časovému posunu a časovému pásmu pro Dominikánu.

Dominikánská republika leží v časovém pásmu UTC -4 a nepřechází na letní čas. To znamená, že časový posun bude v průběhu roku rozdílný. Vydáte–li se na dovolenou v létě, bude v Dominikáně o 1 hodinu méně, než v zimě.

Capim Grosso Časový posun je proto http://www.filarmonicaferrolana.es/3603-dts18115-web-de-citas-boltaña.html -5 hodin v zimě a -6 hodin v létě oproti České republice a Středoevropskému času. Po příletu do Dominikánské republiky si proto posuňte čas na svých hodinkách, mobilech a jiných elektronických zařízeních zpět o 5 nebo 6 hodin.

Pozor také na to, že na internetu se nachází mylné informace o letním čase – například Invia říká, že letní čas na Dominikáně je, ale to je špatně.

dating sites de fortaleny Tip na cestu: Takovýto posun času nám pomáhá i při letu na dovolenou, neboť doba letu do Dominikány se z 13 hodin imaginárně „sníží jen na 5 hodin“ (do Dominikány díky posunu času doletíte o 5 hodin později než jste vyletěli).

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *