Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇩🇴 Dominikánská republika / Doba letu

Doba letu do Dominikánské republiky aneb jak dlouho se letí?

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Chystáte se na dovolenou do Dominikánské republiky a zajímá vás, jak dlouho se sem letí? Nějaký čas to zabere, ale pokud jste slyšeli některé z těch hrůzostrašných historek, nedejbože jste ji zažili na vlastní kůži, jak se do Dominikánské republiky letí přes 21 hodin s Travel Servicem, tak vás uklidním. Tento horor se už nekoná a doba letu do Dominikány se nejenže zkrátila zhruba na polovinu, ale i tragický servis na palubách byl taktéž vystřídán za klasický letecký catering.

Doba letu

Čas, který na své cestě za sluníčkem strávíte, bude zhruba někde femmes mures sur dammarie les lys mezi 13 až 17  hodinami. Zpravidla se cestovní kanceláře snaží rezervovat pro své klienty lety kratší a nestrávíte na celé cestě více, jak 15 hodin. Rychlejší přesun zvládnete pouze z Vídně přímým letem, a to za 9 a půl hodiny.

Doba letu do Dominikánské republiky je tak závislá na délce přestupu, který je k cestě do Punta Cany, Santo Dominga, Puerto Plata či La Romany nutný.

Délka letu je variabilní, ale odpovídá zhruba 8.500 uletěných kilometrů v jednom směru.

Doba a trasa letu do Dominikány
Doba a trasa letu do Dominikány

Let s přestupem

Do Dominikánské republiky se nelétá a nikdy nelétalo přímo z Prahy. Vlastně ano, ale to bude dobrých deset let zpátky. Dnes všechny lety jsou s jedním přestupem na evropských letištích. Nemusíte se bát, přestupy jsou snadné a zvládne je i začátečník. Přestup je dle toho, s jakou aerolinkou do Dominikánské republiky poletíte. Nejčastěji zákazníci cestovních kanceláří letí s Air France přes Paříž, Air Berlin přes Düsseldorf nebo přímým letem z Vídně. Jste–li ze severu, využijte i odletů do Dominikány z Drážďan s přestupem v Kolíně nad Rýnem.

Před odletem vám mohu doporučit prostudovat si informace k přestupu a jiné tipy na stránkách Cestujlevne.com, zmíněná letiště najdete přímo zde:

Služby během letu

Zapomeňte na komickou zábavu během letu alá společné filmy těch nejbéčkovějších produkcí, které se na palubách Travel Servisu pouštěly. Na dovolenou do Dominikány se létá s mnohem lepšími leteckými společnostmi. Ty samo sebou nabízí i mnohem větší komfort během letu, neboť se neletí letadlem určeným pro středně dlouhé trasy, ale dálkové linky. Jedná se tak vždy o letouny s dvěma uličkami a dostatkem prostoru pro protáhnutí unaveného tělo.

Čekají na vás filmy na osobních obrazovkách v každém sedadle, deka, polštář, dvě teplá jídla a neomezené množství nealkoholických nápojů, piva a vína. Jen s mírou.

Pokud chcete vědět více, na co se můžete těšit a jaká zavazadla si s sebou můžete na palubu letadla vzít, vyhledejte si leteckou společnost na Cestujlevne.com. Rychlé odkazy na nejčastější aerolinky:

rencontre d un soir sur conflans sainte honorine Tip na závěr: Několikrát se během letu projděte a protáhněte se. Neseďte tak celou dobu v sedačce bez jediného pohybu. Protáhnout končetiny můžete i v sedě, pomohou vám k tomu cviky zobrazené v časopisech umístěných v kapsách sedadel.

large A dovolenou už máte? Jestli ne, odhalte tajné nabídky zájezdů do Dominikánské republiky pro tento týden >>

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.