Dovolená Kapverdské ostrovy

All Inclusive na Kapverdských ostrovech jednoduše chutná skvěle

Pokud se chystáte na dovolenou na Kapverdské ostrovy, jistě vás napadá otázka ohledně stravování. Je lepší all–inclusive nebo postačí polopenze či dokonce jen snídaně? Sám za sebe říkám, zvolte all inclusive. Nejen, že třeba na Boa Vista není příliš mnoho možností k individuálnímu stravování, ale finančně se v případě cest s CK vyplatí více, než jakýkoliv jiný druh občerstvení. portal randkowy niepełnosprawni Kapverdy a all–inclusive k sobě prostě patří.

Naštěstí mnoho zájezdů, zejména těch na last–minute, all inclusive zahrnují a výběr bude o to jednodušší. http://musicaludi.fr/?karmanik=site-de-rencontres-traduction-anglais&324=84 Například tento zájezd s all–inclusive vypadá skvěle.

Co můžete na dovolené očekávat vám představím v krátké foto prezentaci. Nutno zmínit, že jsme ani jeden den neměli problém se výborně najíst a kvalita, stejně jako kvantita, byla nad míru dostačující.

All inclusive v Royal Decameron Boa Vista
All inclusive v Royal Decameron Boa Vista
Pečivo během all–inclusive na Kapverdách
Pečivo během all–inclusive na Kapverdách
Sladké deserty na Kapverdách
Sladké deserty na Kapverdách

Mimo standardní nabídky formou pečených, smažených i vařených pokrmů, desertů a salátů byly tématické dny. Servírovaly se zejména čerstvé ryby a nechyběla ani večeře s perfektními sushi.

Sushi servírované na Kapverdách
Sushi servírované na Kapverdách

A la Carte menu

Během pobytu jsme si mohli zdarma zarezervovat také večeři formou a la carte v jedné ze tří restaurací. Když už jsme u toho moře, zvolili jsme mořskou kuchyni. Grilované krevety, mušle, steak z ryby či losos. Ani nechci vědět, kolik by tak stál podobný talíř u nás doma.

A la Carte na Kapverdách
A la Carte na Kapverdách

A asi moje nejoblíbenější aktivita na závěr, Osvaldo Cruz popíjení kávy s výhledem na úžasnou pláž Praia de Chaves z hotelu Royal Horizon Boa Vista.

Káva u moře
Káva u moře

Kapverdy považuji za jednu z nejlepších dovolenkových zemí, která dokáže skloubit aktivní dovolenou s odpočinkem, luxusem a naprostým soukromím na kilometrových písečných plážích. Gastronomie sama o sobě jen podtrhuje tento výsledek. Pokud vás dovolená na Kapverdských ostrovech láká, neváhejte a vyberte si jeden z last–minute zájezdů.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *