Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

http://castrorodriguez-abogados.com/?podkat=conocer-a-gente-de-segura-de-le%C3%B3n&006=b0 🇪🇸 Španělsko / Baleárské ostrovy / Mallorca / Doba letu na Mallorcu

Jak dlouho se letí z Prahy na Mallorcu?

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

http://hydrozagadka.waw.pl/?keramzit=darmowe-portale-randkowe-niemcy&df2=cf Ať už se na dovolenou na Mallorcu vydáváte po vlastní ose nebo v rámci organizovaných zájezdů s cestovní kanceláří, připravte se středně krátký let, který vám nabídne ty nejkouzelnější výhledy – letová trasa totiž vede přes švýcarské a italské Alpy. Máte se na co těšit.

Doba letu

Vzdálenost mezi Českou republikou a Palma de Mallorcou urazí letadlo při průměrné rychlosti 800 km/h za longingly necelé 2 hodiny čistého letu. Konkrétní a přesné časy najdete v seznamu níže, vycházím z ideální nejkratší vzdálenosti, tzv. ortodromy. Skutečný čas letu může a bude lehce nad 2 hodinami.

  • Praha – Mallorca letí 1 hodinu a 51 minut
  • Brno – Mallorca letí 1 hodinu a 55 minut
  • Ostrava – Mallorca letí 2 hodiny a 4 minuty

Délka letu odpovídá 1.490 kilometrům v případě odletu z Prahy a až 1.650 kilometrů při odletu z Ostravy.

Doba letu na Mallorku

Odlety na Mallorcu

Jak vypadá cazzago san martino ragazza cerca uomo letní sezóna 2017 z pohledu odletů z Prahy, Brna či Ostravy na Mallorcu? Následující tabulka přikládá kolik letů denně bude vypraveno na let do Palmy.

*U Prahy číslo není přesné, neboť se mi nepodařilo dohledat charterové spoje, ale pouze volně dostupné spoje k prodeji jako samostatné letenky na Mallorcu. U Brna a Ostravy je počet odletů roven součtu pravidelných a charterových spojů a údaj odpovídá reálně odletům na Mallorcu.

denz Prahy*z Brnaz Ostravy
 pondělí 1× 1× 1×
 úterý 1× – –
 středa 2× 1× 1×
 čtvrtek 2× 1× 1×
 pátek 1× – –
 sobota 2× 1× 1×
 neděle 2× 2× 2×

Letiště na Mallorce

Letiště Palme de Mallorca je třetím největším španělským letištěm a zejména v letní sezóně patří k těm nejrušnějším z celé Evropy. S centrem Palmy jej spojuje autobusová linka číslo 1 jezdící od rána do půlnoci a lístek stojí 5 €.

Orientace je velmi snadní díky viditelnému značení a samotné odbavení netrvá s bezpečnostní kontrolou déle jak jednu hodinu. Zbylý čas do odletu můžete strávit v jednom z mnoha duty–free obchodů. Více o letišti Mallorca.

Z České republiky na Mallorcu poletíte přímým letem téměř vždy pouze se společností Travel Service – nechvalná image tohoto dopravce předbíhá, svou dovolenou si tím ale zprotivit nenechte.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *