Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Gran Canaria ostrovem nekonečných písečných pláží a historie

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Nejoblíbenější z Kanárských ostrovů, který každý rok navštíví více než tři miliony turistů, láká na skvělé počasí, vodní aktivity, dlouhé písečné pláže a množství kulturního vyžití.

decorously Maspalomas je obrovské letovisko, kam se z letiště pohodlně a rychle dostanete po dálnici. Skládá se z několika známých středisek jako http://omfturra.com/?xodorkovskiy=donne-incontri-salerno&a8c=bf San Augustín, mc namoro Dunas de Maspalomas s přírodní rezervací chránící písečné duny a http://implicados.org/?apsyrd=mujer-acuario-soltera&208=ab Playa del Inglés.

Samozřejmostí je pestrá nabídka vodních sportů, organizovaných výletů, projížďky na velbloudech, zábavní park Sioux City či Palmitos Park s exotickými ptáky.

Las Palmas je největší město na ostrově. Nabízí tříkilometrový pás zlatého písku, promenádu s restauracemi a bary, katedrálu de Santa Ana či muzeum Casa de Colón věnované Kolumbovi a jeho cestám. Vnitrozemí dominují nádherné vyhlídky, hluboké rokle, vysoké skály a velké množství kaktusů.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *