S námi se na dovolené neztratíš
Dovolená na Kanárských ostrovech
0:00 / 1:30

Gran Canaria ostrovem nekonečných písečných pláží a historie

Jsem David a hledám pro vás zajímavé akce na zájezdy a píši praktické tipy před dovolenou. Počasí, pláže, výlety a další informace, které chcete vědět před nákupem zájezdu.

Nejoblíbenější z Kanárských ostrovů, který každý rok navštíví více než tři miliony turistů, láká na skvělé počasí, vodní aktivity, dlouhé písečné pláže a množství kulturního vyžití.

Maspalomas je obrovské letovisko, kam se z letiště pohodlně a rychle dostanete po dálnici. Skládá se z několika známých středisek jako San Augustín, Dunas de Maspalomas s přírodní rezervací chránící písečné duny a Playa del Inglés.

Samozřejmostí je pestrá nabídka vodních sportů, organizovaných výletů, projížďky na velbloudech, zábavní park Sioux City či Palmitos Park s exotickými ptáky.

Las Palmas je největší město na ostrově. Nabízí tříkilometrový pás zlatého písku, promenádu s restauracemi a bary, katedrálu de Santa Ana či muzeum Casa de Colón věnované Kolumbovi a jeho cestám. Vnitrozemí dominují nádherné vyhlídky, hluboké rokle, vysoké skály a velké množství kaktusů.

Naposledy aktualizoval David dne .

Chcete taky letět k moři? Chci! Ukažte mi nejlevnější zájezdy →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *