Dovolená Kapverdské ostrovy

Last–minute Kapverdské ostrovy aneb dovolená za hubičku

Last–minuteDestinaceKolik stojí – Aktuální nabídky

Last–minute

Strávit dovolenou kdykoliv v roce na tak krásném místě, jako Kapverdské ostrovy, to si občas žádá i pořádnou dávku financí. Prakticky po celý rok 2017/2018 není problém najít zájezdy na Kapverdy do 30.000 Kč. Co když ale takový rozpočet nemáme, ale dovolenou na Kapverdách si tolik přejeme? Poté přichází na řadu last–minute bingo.

Badūria Zobrazit nejnižší ceny dovolené na Kapverdách →

Ano, last–minute se v případě Kapverdských ostrovů ani jinak nazvat nedá. http://le-cabaret.com/?kravchychka=pessac-rencontrer&f89=9e Zájezdů je skutečně pomálu a ty se s železnou přesností vyprodávají zhruba 2 týdny před odletem. Není tomu tak především v zimních měsících, kdy poptávka sice neklesá, ale nabídka se dramaticky zvyšuje.

Destinace

Kam se zájezdy v last–minute prodávají?

V listopadu, lednu nebo únoru můžete sehnat rencontre mature sur tremblay en france last–minute na Kapverdy i pod 15.000 Kč na osobu. Cena je samozřejmě za týden pobytu s All–inclusive.

Kapverdy a last–minute tedy ano, ale jen v okamžik, kdy jste maximálně flexibilní. Pokud můžete cestovat pouze v pevný termín, objednejte si dovolenou zavčasu.

Kolik stojí

Cena zájezdů je důležitou položkou při rozhodování se, zda daný zájezd koupit či nikoliv. Běžné ceny týdenních pobytů na Kapverdských ostrovech se pohybují mezi 27 až 35 tisíci korun za osobu.

Ostrov Boa Vista bývá zpravidla o 1–2 tisíce dražší než sousední Sal. Kdo vyžaduje privátní pláž a klid, měl by si připlatit a zvolit zájezd na Boa Vista.

Zájezd na Kapverdy v last–minute akci
Zájezd na Kapverdy v last–minute akci

V případě last–minute nabídek klesá cena zájezdu i na 18 tisíc, zpravidla však ne méně než 22 tisíc. Doba ultra levných zájezdů i za 13 tisíc je zdá se dočista za námi a cestovní kanceláře lépe plánují své kapacity, čímž vzniká méně příležitostí k levnému nákupu.

Aktuální nabídky

Zobrazit aktuální last–minute zájezdy >> nebo zájezdy s odletem za měsíc a později >>

Obecně se dá říci, že ceny v posledních měsících jsou stabilní a jediné co je ovlivňuje, je sezónnost.

Komentáře

4 komentáře: „Last–minute Kapverdské ostrovy aneb dovolená za hubičku“

 1. Aja Navratilova avatar
  Aja Navratilova

  Ahoj Davide,
  nemohl by jsi nám poradit, prosím ? Chtěli bychom v prosinci, resp. v lednu co nejlevněji na Sal. Odlet Vídeň , Bratislava.
  Díky moc za info, Aja

  1. David avatar
   David

   Ahoj Ajo, bohužel standardní letenky budou vždy okolo 8–10 tisíc korun a levněji to nepůjde. V prosinci spíš dráž.

 2. Lucka avatar
  Lucka

  Dobrý den,chci se zeptat, zda je nutné mít před cestou na Kapverdy nějaká speciální očkování? Předem děkuji za odpověď, Lucka

  1. David avatar
   David

   Dobrý den, ne – žádná očkování nejsou povinná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *