Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇪🇸 Španělsko / Doprava

Doprava ve Španělsku aneb vlaky, letadla a autobusy

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Ve velkých městech se nacházejí letiště, kde přistávají linky z celého světa. Mezinárodní letiště Adolfa Suaréze v Madridu, které je největší v zemi, leží třináct kilometrů od centra Madridu, v části Barajas. Autobusová kyvadlová doprava jezdí na letiště z centra města každých deset minut.

Barcelonské letiště El Prat leží dvanáct kilometrů od centra města, kam se dostanete Aerobúsem, jenž jezdí každých patnáct minut na Placa de Catalunya nebo vlakem.

Většinu vnitrostátních letů zajišťuje společnost Iberia. Další možností vnitrostátní dopravy jsou meziměstské vlaky, které poskytují častější a rychlejší způsob cestování než autobusy. Nejrychlejší jsou vorrei conoscere un uomo serio rychlovlaky AVE a TALGO, mnohem pomalejší jsou vlaky largo recorrido, které jezdí delší vzdálenosti obvykle přes noc nebo vlaky regionales y cercanías, které jezdí kratší tratě.

Pro cestování around-the-clock po venkově je nejvhodnější http://blog-de-marketing-online.com/?kalkyta=cuando-un-hombre-solo-quiere-una-aventura&1be=ce auto, které si můžete půjčit na letištích nebo v kancelářích půjčoven ve větších městech.

Další možností dopravy jsou Heidelberg trajekty, které přepravují osoby i auta. Dopravíte se tak do Velké Británie, severní Afriky i na Baleáry a Kanáry, kam ale plavba trvá i čtyřicet hodin.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *